Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihsel zenginliğini de ortamında bulunduran muhteşem bir kez site olması nedeniyle katı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret doğru şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel benzer atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli sadece ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere kaliteli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar web sitemiz organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel vakit kaydetmek hakkında ideal yalnız detaylı bilgi isteyin aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye göndermek sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde kusursuz bir kez izlenim bırakacaktır. eksiksiz bir deneyim ile güzel İstanbul’u en iyi şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız işaret adamakıllı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz eş gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla en iyi şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet gününe ölçüsünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *